Oba Elektrik, Genç dinamik ve yenilikçi personeli ile elektrik malzemeleri satışında müşterilerimize gerek fiyat, gerek kalite, gerekse zaman bakımından optimum çözümler sunarak üstün iş hayatı ve dürüstlük çerçevesinde ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak tam anlamıyla bir müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla Mimaroba Batıköy Mah. Şükran Cad. 402 D Blok No:3'de  hizmet vermektedir.

Oba Elektrik olarak yaptığımız ve yapacağımız tüm işlerimizde, ilk hedefimiz müşterilerimizin elektrik malzemesi ve elektronik malzemeleri ihtiyaçlarını en kaliteli, en hızlı ve en ekonomik çözümlerle karşılamaktır. Bu amaçla teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek kendimizi sürekli yeniler ve eğitiriz. Elektrik malzemesi ve elektrik malzemeleri tedariklerimizde ilkemiz uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışımızdır. Çünkü şunu çok iyi biliriz ki; “ En Önemli Sermayemiz müşteri memnuniyetimizdir”

    Oba Elektrik olarak, aylık kampanya, haftalık iskonto, günlük özel fiyat uygulamasına, muhalefet olarak her dakika uygun fiyat sistemini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Yapmanız gereken sadece oba@obaelektrik.com adresine mail atmanız veya 
0212 863 01 71 numaralı telefonumuza ulaşmanız yeterli olacaktır.( 1671 Okunma )

Etiketler : Hakkımızda